2015.08.03

Nasza firma posiada certyfikat profesjonalnego sprzedawcy, który otrzymaliśmy za rzetelną sprzedaż naszych produktów jak i również wykonywane usługi. Certyfikat zobowiązuje do świadczenia usług na najwyższym poziomie i my świadczymy takie usługi w tematyce sprzedaży jak i wykonawstwa. I dążymy do zadowolenia naszych klientów.

2015.08.26

Każdy zakup usługi u nas jest premiowany punktami. Liczba punktów jakie otrzyma Klient jest proporcjonalna do wielkości zakupu. Zebrane przez Klientów punkty zamienimy na atrakcyjne nagrody i gadżety firmowe. Zacznij zbierać punkty już dziś! Szczegóły programu i listę nagród znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wielgolasdach.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy - nasi konsultanci odpowiedzą na każde Twoje pytanie..

2015.09.03

Zebrane przez Klientów punkty zamienimy na atrakcyjne nagrody i gadżety firmowe. Zacznij zbierać punkty już dziś! Szczegóły programu i listę nagród znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wielgolasdach.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy - nasi konsultanci odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

2015.09.06

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy nową propozycję współpracy! Każdy zakup usługi u nas jest premiowany punktami. Liczba punktów jakie otrzyma Klient jest proporcjonalna do wielkości zakupu.